0

رپورتاژ

استفاده از دوربین مدار بسته لازم است

جولای 31, 2020 در 1:35 ب.ظ توسط

در این مقاله به این موضوع میپردازیم که آیا استفاده از دوربین مدار بسته در این روزگار لازم است یا خیر. در دهه های گذشته که نه تکنولوژی بود و نه سیستمهای امنیتی خیلی از کسب و کارها آسیب میدیدند و گاها اکثر مغازه ها توسط دزد مورد دستبرد قرار میگرفتند. بعد از چندین دهه دوربین مدار بسته شروع به معرفی خود کرد.دیگر مردم ترسی از این نداشتند که اگر حواسشان نبود محل کسبشان مورد سرقت قرار میگرفت.

حتی بعد از مدتها خانه ها هم خود را مجهز به انواع مدار بسته کردند. بستگی به نوع و مساحت جایی که در نظر دلرید باید نوع دوربین خود را مشخص کنید. مثلا برای خانه های خیلی کوچک از دوربین مداربسته اچ دی و برای خانه های بزرگ از دوربین مداربسته وایرلس استفاده کنید.دوربین های نوع اول از کیفیت اچ دی بهره میبرند و بسته به نوع مدل پیکسل های انها نیز متفاوت است یا اینکه دید در شب باشد یا نه.

بعضی از دوربین های مدار بسته کیفیت نصویر پایینی دارند که اگر در محیط های کوچک هستید این دوربین ها برای شما کافیست و نیاز به هزینه اضافی نیست. نوع دیگر که به ان دوربین مدار بسته با صرفه یا اقتصادی نیز میگویند استفاده از پکیج دوربین مداربسته میباشد که در این نوع  بسته به نیاز انواع دوربین ها با تنوعی از کیفیت به همراه دستگاه دی وی ار عرضه میگردد. برای خرید پکیج دوربین مداربسته باید به قیمت ان نیز توجه فرمایید.

دوربین مداربسته وای فای یک حسن نسبت به بقیه دارد و آن عدم استفاده از کابل است. اگر دوربین مدار بسته کابل نداشته باشد دیگر دزد نمیتواند از داخل داکت رد دوربین را بگیرد و به دی وی ار برسد. البته برای فضاهای خیلی بزرگ حتما باید از دوربین های مدار بسته کابلی استفاده کرد چون ممکن است امواج به درستی کار نکنند و تصویر قعط و وصل بشوند.

دوربین های مدار بسته آی پی نیز بر اساس نوع آی پی کار میکنند و اصطلاحا به آنها سیستمهای تحت شبکه نیز میگوند

نکاتی در زمینه فروش دوربین مدار بسته که باید بدانید و آن این است که اگر میخواهید سیستم مداربسته مناسب بگیرید از جایی مشاوره بگیرید که تخصص کافی در این زمینه را دارند. در این جا میخواستم شرکت موفق و توانمد دیتکس رو خدمت شما معرفی کنم. ایت شرکت با سالها تجربه امر فروش تجیزات مداربسته توانسته جای خود را در بازار باز کند و یکی از موفقیت های شرکت خدمات پس از فروش و پاسخگویی صحیح به مشتریانش میباشد.اگر در زمینه خرید،فروش و قیمت مداربسته ها هر سوالی دارید میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید. انها با توجه به فضا و نیاز شما بهترین و کم هزینه ترین پکیج را خدمت شما معرفی میکنند.

در مورد دستگاه های دی وی ار یک نکته را هم خدمتتان عرض کنم و آن اینکه سعی کنید از دستگاه های مدرن با قابلیت ضبط بالا استفاده کنید تا مدت بیشتری دستگاه بتواند تصویر را ضبط کند

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

جلوگیری از اسپم *