2

رپورتاژ

انجام پایان نامه و معرفی رشته های مرتبط

اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶ در ۹:۱۷ ق.ظ توسط

انجام پایان نامه

در این قسمت ۲ سایت که در زمینه خدمات انجام پایان نامه فعالیت دارند رو معرفی میکنیم. فری تز سایتی است که در این زمینه فعالیت دارد و بهترین خذمات رو به شما دانشجویان ارائه میکند.به برخی از زیر رشته و گرایش ها میپردازیم.

 

انجام  پایان نامه حسابداری

 

موسسه فری تز و مگ تز  تعهد آموزش دارد و تلاش می کند سطح آگاهی علمی دانشجویان را افزایش دهد. همچنین آمادگی این را دارد که از میان هر پایان نامه  مقطع کارشناسی ارشد و دکترا که متخصصین این موسسه مسئولیت انجام آنها را بر عهده داشته اند.

انجام پایان نامه

 

اصولا هر دانشجو، به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، برای خاتمه کار خود لازم است یک اثر تحقیقی را تهیه و تحویل نماید. این اثر در واقع عصاره و چکیده فعالیت های آموزشی پژوهشی او محسوب می شود. پایان نامه به معنای تایید پایان کار تحصیل یک دانشجو است  و بیانگر فعالیت های منسجم او به حساب می آید که با راهنمایی و ارشاد استادان راهنما و مشاور، آن را به پایان می رساند. نباید چنین تصور شودکه پایان نامه همانند درسهای دیگر جنبه تمرینی دارد.

برای تهیه انجام پایان نامه  و یا رساله مدت قایل توجهی وقت صرف می شود و بر حسب انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری باشد، ارزش آن بیش از یک یا چند واحد درسی است؛ در ایران در  مقطع کارشناسی ارشد تعداد واحد انجام پایان نامه بین چهار تا شش واحد است در حالی که، در بعضی از کشورها تا ۱۲ واحد نیز برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد منظور می شود. در ایران برای رساله دکتری بین ۲۰۰ تا ۲۴ واحد در نظر می گیرند. اگرچه در بسیاری از موارد دو واژه انجام پایان نامه  و رساله مترادف گرفته شده اند،.

گرایش  دارای ویژگی هایی است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. انجام پایان نامه ، اولین تجزیه رسمی در تحقیقات دانشگاهی (آکادمیک) به شمار می آید. دانشجو از طریق آن می تواند با یک نوع تلاش پژوهشی و کلیت مورد نیاز در تحقیق آشنا شود تا مقدمه ای برای کار تحقیقی دوره دکتری باشد.
 2. انجام پایان نامه می تواند دانشجو را دست کم در یک جنبه از موضوعات حرفه ای ماهر سازد.
 3. انجام پایان نامه می تواند به عنوان یک واحد مهم تحقیق پیشرفته مطرح باشد.

موسسه فری تز و مگ تز در تمامی رشته هایی که در آنها فعالیت می نماید. با توجه به سابقه چندین ساله متخصصان خود در امر پژوهش، آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان می باشد. لذا اگر در نظر دارید انجام پایان نامه شما با همکاری و مشورت متخصصین این رشته انجام دهید.

انجام مقاله

امروزه یکی از دلایل کندی پیشرفت کشورهای در حال توسعه مشکلات فروان آنها در زمینه مدیریت چه در سطح کلان و چه در سطح خرد می باشد. در واقع تامین نیازهای خدماتی, درمانی, فنی, تفریحی جامعه بدون وجود مدیران لایق که بالاترین کارآیی و بهره وری را داشته باشند, امکان پذیر نخواهد بود. برای همین هر کشور و جامعه ای برای چیره شده بر مشکلات سازمانی خود, پیش از هر چیز باید مساله آموزش صحیح و موثر مدیریت توجهی بنیادی داده شود.

 

انجام پایان نامه

انجام مقاله و انجام پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه و انجام پایان نامه اقتصاد توسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه های برتر کشور

دپارتمان حسابداری موسسه فری تز و مگ تز تشکیل شده است از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته حسابداری، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره و انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته حسابداری اعلام می­نماید.

انجام مقاله و پایان نامه مهندسی کامپیوتر

اگر نیاز به مشاوره در زمینه انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشجویی خود دارید مشاوران ما در موسسات قادرند شما را از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال، اجرای پایان نامه و طرح های پژوهشی و … همراهی نمایند.

سفارش خذمات تحلیل آماری پایان نامه

امروزه تمامی اساتید و جامعه علمی به این نتیجه رسیده اند که نمی توان انتظار داشت که محقق یا دانشجو با گذراندن ۲ تا ۸۸ واحد درسی آمار، به تمامی روش های پیچیده آماری تسلط داشته باشد و خود به تنهایی بتواند با انواع نرم افزار های آماری کار کرده و موضوعات آماری آن را نیز تجزیه و تحلیل نماید. بدین منظور لازم است در انجام تحقیق  های علمی، از اطلاعات و  انجام پایان نامه  کارشناسان آماری استفاده گردد.

بدین منظور، موسسات فری تز و مگ تز جهت ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه ی تجزیه و تحلیل های گوناگون آماری، تیمی متخصص از کارشناسان مختلف آماری را گردهم آورده است.

انجام پایان نامه علوم تربیتی توسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه های برتر کشور

چهار گرایش دوره ی کارشناسی عبارتند از: مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی، تکنولوژی آموزشی، آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی.

این رشته‌ها در بسیاری از دانشگاههای ایران تدریس می‌شود و در دوره ی کارشناسی ارشد به شاخه‌های فراوان دیگری تقسیم می‌شود.

انجام پایان نامه ارشد

مقاله و انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (برنامه نویسی و تحلیل)  انجام پایان نامه های دانشگاهی  مهندسی مکانیک توسط دانشجویان دانشگاه های مطرح تهران

با توجه به ویژگی های منحصر بفرد رشته مکانیک و تنوع بلای گرایش های آن در مقاطع تحصیلات تکمیلی، ممکن است به نظر برسد که دانشجویان این رشته مسیری طولانی تا دستیابی به اهداف علمی خود دارند.. لذا همکاران ما در موسسات فری تز و مگ تز با سابقه ای طولانی در برنامه ریزی و اجرای طرح های پژوهشی گوناگون، قادرند با ارائه ی موضوعات روز دنیا در تمام گرایش های این رشته، دانشجویان عزیز را از مرحله ی اولیه طرح موضوع تا نگارش پروپوزال و تدوین پایان نامه راهنمایی و مشاوره نمایند.

 

 

 

انجام مقاله و انجام پایان نامه مهندسی عمران

انجام پروژه، پایان نامه و مقاله مهندسی عمران توسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه های برتر کشور

پروژه های مقطع کارشناسی عمران

 • پروژه بارگزاری بر اساس مبحث ششم مقررات ملی ساختمان
 • پروژه زلزله بر اساس آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله ایران
 • پروژه راهسازی
 • پروژه فولاد بر اساس مبحث ششم، مبحث دهم، آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله ایران و ارائه دفترچه محاسبات شامل تحلیل و طراحی های دستی و نرم افزاری با نرم افزار های ETABS, SAFE, SAP
 • پروژه بتن بر اساس مبحث ششم، مبحث نهم، آیین نامه ۲۸۰۰ زلزله ایران ارائه دفترچه محاسبات شامل تحلیل و طراحی های دستی و نرم افزاری با نرم افزار های ETABS, SAFE, SAP
 • پروژه آب و فاضلاب
 • پروژه پل
 • پروژه ساختمان های صنعتی نظیر سوله،…
 • پروژه ساختمان های بنایی
 • پروژه متره و برآورد سازه

پروژه های مقطع کارشناسی ارشد عمران

انجام پایان نامه ها در کلیه گرایش های عمران

انجام مقاله و پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پروژه، پایان نامه و مقاله مهندسی صنایع توسط دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی شریف

انجام پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

انجام پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی

 • ارزیابی کار و زمان
 • طرح ریزی واحد های صنعتی
 • طراحی و ایجاد صنایع
 • کنترل کیفیت
 • کنترل موجودی
 • نگهداری و تعمیرات
 • تحقیق در عملیات

انجام پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد

 • مدل سازی انواع مسائل بهینه سازی از قبیل مسائل زمانبندی و توالی عملیات ، مدیریت زنجیره تامین ، مسائل چند هدفه و … در محیط های قطعی ، فازی و احتمالی
 • پیاده سازی و حل مدل در نرم افزارهای بهینه سازی از قبیل LINGO ، GAMS ، CPLEX
 • طراحی الگوریتم های ابتکاری و فراابتکاری از قبیل الگوریتم ژنتیک (GA) ، جستجوی ممنوع (TS) ، شبیه سازی تبریدی (SA) ، دسته پرندگان (PSO) ، مورچه (ACO) ، رقابت استعماری (ICA) و …..
 • تجزیه وتحلیل آماری با استفاده از SPSS, minitab, sas, splus, statistical, eveiws, stata,…
 • مشاوره در زمینه پیش بینی به کمک انواع روش های پیش بینی سنتی از قبیل رگرسیون، سری زمانی، و روشهای هوشمند از قبیل شبکه عصبی (ANN)، سیستم استنتاج فازی-عصبی تطبیقی (ANFIS)، و برنامه ریزی ژنتیک (Genetic Programming) و روشهای داده کاوی (Data Mining)
 • مشاوره در زمینه شبیه سازی گسسته پیشامد با استفاده از نرم افزارهای ARENA, ED, Any logic و شبیه سازی پویایی های سیستم با استفاده از نرم افزار VENSIM

کلیه پروژه ها و انجام پایان نامه های انجام شده در موسسه فری تز و مگ تز دارای تعهد آموزش می باشند. همچنین تضمین می شود کارهای انجام گرفته، کارهای جدیدی باشند و در صورت تمایل دانشجو از پایان نامه های انجام گرفته شده، مقالات علمی، پژو هشی و یاISI استخراج گردد.

انجام مقاله و پایان نامه مهندسی شیمی

انجام پروژه های تحقیقاتی مرتبط با مهندسی شیمی
مشاوره در انجام پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد

این رشته طیف وسیعی از فعالیت ها را در بر می‌گیرد. به این دلیل نمی توان آن رشته را به صورت عمومی در یک یا چند جمله به طور کامل شرح داد زیراکه با هر جمله ای که این رشته تعریف شود طیف وسیعی از قابلیت های مهندسین شیمی ناگفته می ماند.

 

 

برچسب‌ها, ,

+

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جلوگیری از اسپم *