1

سئو و بهینه سازی

صفحه فرود چیست و چرا به صفحه فرود نیاز داریم

بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ در ۱:۱۸ ب.ظ توسط

صفحه فرود چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

در این پست آموزشی نکاتی در مورد صفحات فرود در سایت و اهمیت آنها در وبسایتها میخواهیم کمی صحبت کنیم. امروزه صفحات وب و شبکه های اجتماعی جایگاه ویژه ای در بین کاربران اینترنتی جای باز کردند. چرا یک سایت باید صفحه فرود داشته باشد و به چه دردی میخورد.آیا صفحه فرود (Landing Page) یک حسن است یا نه.

what is Landing Page
تا اونجا که بتونم در مورد صفحه فرود اطلاعاتی را خدمتتان عرض میکنم . یکی از چیزهایی که برای صاحبان سایتها بسیار مهم است این است که آنها بتوانند با یک شیوه خاصی اطلاعات کاربرانی که به سایتشان مراجعه میکنند را داشته باشند .یکی از راه هایی که میتوان اطلاعات کاربران ،خصوصا ایمیل آنها را داشت بوسیله صفحه فرود است.این فرم در حین سادگی بسیار مفید است.

صفحه فرود

۱- باید بسیار ساده باشد و از تصاویری که مربوط به محیط وبسایت نباشد خودداری کنید.

۲- فیلدهایی که در این فرم استفاده میکنید بسیار کم باشد.چون کاربران حوصله پر کردن فرمی که فیلدهای زیاد دارد را ندارند

۳- کاربران را مجبور نکنید که فرم را حتما پر کنند. چون اسرار به این کار باعث میشود که کاربران خاطره بدی از وبسایت شما داشته باشند

۴- قسمتی در فرم قرار دهید که کاربر اگر خواست بتواند فرم را ببندد

۵- در صفحه فرود از رنگهای متناسب با وبسایت خود استفاده کنید

۶- سعی کنید در تمامی صفحات داخلی سایت خود از این فرم استفاده نکنید و فقط در صفحه اصلی وبسایتتان استفاده کنید

۷- کاربران از مطالب و خدمات رایگان بسیار استقبال میکنند.پس همیشه سعی کنید که به عنوان هدیه هم که شده یک مقاله یا یک کتاب رایگان در همان حوزه کاریتان در اختیار کاربران قرار دهید. با این کار هم اعتماد خود را نسبت به کاربر جلب کرده اید و هم توانستید که آدرس ایمیل آن شخص را برای خود بدست آورید

امیدوارم با استفاده از این چند راهکار و قرار دادن این صفحه در سایت خود بتوانید اطلاعات کاربران خود را جمع آوری کرده و از آن استفاده نمائید.

امیدواریم از مطالب این پست استفاده کرده باشید . پس با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

برچسب‌ها, , , ,

+

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جلوگیری از اسپم *